Mostbet app download

Oficiální mostbet aplikace si můžete zdarma stáhnout z webu úřadu. K tomu se nemusíte znovu registrovat – stačí zadat uživatelské jméno a heslo ze svého hlavního účtu. A noví klienti si budou moci založit účet přímo v aplikaci a získat uvítací bonus až 8 000 Kč.

Podle statistik již 78 % hráčů v ČR využívá k přístupu ke hrám mobilní zařízení. Z toho 52 % preferuje nativní aplikace a 26 % preferuje responzivní verzi prohlížeče. V průměru se 69 % sázek uskuteční na chytrých telefonech a 74 % výher se získá. Takže pokud jste si ještě nestáhli aplikaci Mostbet, nyní je čas.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci na iOS

iOS aplikace

Majitelé iPhonů a iPadů mají smůlu… Problém je v tom, že kvůli nové politice App Store bylo zavedeno pravidlo, které zakazuje umisťování hazardních programů na platformu. Proto byla odstraněna mostbet online app. Ale nebuďte příliš naštvaní, protože společnost nám nabízí použití alternativní možnosti – mobilní verze. Prostřednictvím ní jsou dostupné všechny funkce aplikace:

 • Sportovní sázení a eSports
 • Live sázení v reálném čase
 • Online kasina a živí dealeři
 • Hrací automaty a stolní hry
 • Rychlé hry (letec, kostky a další)
 • Virtuální sporty a televizní hry

Navíc si můžete na domovskou obrazovku přidat mobilní verzi domovské stránky webu. To znamená, že budete mít zkratku k Mostbet app a postupujte takto:

 1. Otevřete web prostřednictvím prohlížeče v telefonu;
 2. Počkejte, až se načte hlavní stránka mobilní verze;
 3. Otevřete nastavení prohlížeče;
 4. Přidejte zástupce webu na domovskou obrazovku;
 5. Uložte tato nastavení.

Aplikace je přizpůsobena pro obrazovky libovolné velikosti a podporuje orientaci na výšku/na šířku. A díky nativnímu rozhraní jsou všechny ovládací prvky pohodlně umístěny pod prsty. Mimochodem, na iPhone X a novějších se můžete přihlásit ke svému účtu pomocí Face ID.

App download for android

Společnost vydala aplikaci pro chytré telefony a tablety Android ve formátu mostbet apk. Jedná se o plnohodnotnou obdobu hlavního webu se všemi produkty a funkcemi kanceláře. Jediný rozdíl je v tom, že mostbet apk download je třeba stáhnout přímo z webu a ne z Google Play (tam nejsou žádné sázkové aplikace).

Podporovány jsou všechny moderní verze Androidu – od 6.0 a vyšší. Aplikace zabírá minimum paměti (34 MB) a nezatěžuje procesor, takže bude fungovat i na levných modelech. A k práci potřebujete pouze stabilní internet – 3G nebo 4G.

Chcete-li si stáhnout a mostbet app download pro Android, postupujte takto:

 1. Přejděte na mobilní verzi webu ze svého telefonu
 2. V postranní nabídce vyberte sekci „Aplikace“.
 3. Klikněte na tlačítko „Stáhnout apk“ a počkejte, až se soubor stáhne
 4. Otevřete složku Stažené soubory a spusťte soubor apk
 5. Po zobrazení výzvy potvrďte instalaci z neznámých zdrojů
 6. Počkejte na dokončení procesu instalace
 7. Otevřete mostbet mobile app ze svého počítače a přihlaste se

Z hlediska funkčnosti není verze pro Android v žádném případě horší než iOS. Stejné sportovní sázení, kasinové hry, bonusy a platební metody jsou zde. Jedinou výhradou je, že kvůli zásadám společnosti Google jsou v aplikaci zakázána oznámení push o bonusech a blocích. Ale pokud chcete, můžete je povolit v nastavení.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci na Android

Doufáme, že naše recenze mostbet aplikace byla užitečná. Nyní víte, jak si stáhnout a nainstalovat klienta pro iOS a Android, jaké funkce podporuje a jaké jsou jeho výhody. Zbývá jen vybrat si platformu, udělat pár kliknutí – a užít si hry Mostbet kdekoli z vašeho mobilního gadgetu!