Mostbet registration

Chcete začít sázet na sport, ale nevíte, jak se zaregistrovat na webu? Žádný problém – řekneme vám o všech dostupných způsobech vytvoření účtu v této oblíbené sázkové kanceláři. Proces mostbet cz registration je extrémně jednoduchý a nezabere více než 2-3 minuty. Zároveň po vás bude vyžadováno minimum osobních údajů – žádné skenování pasu nebo jiných dokumentů na začátku. Stačí vybrat příslušnou možnost ze seznamu níže, vyplnit krátký formulář – a vítejte ve světě sázení!

Mimochodem, k prvnímu vkladu dostanete až 8 000 Kč jako bonus za založení účtu. Souhlas, dobrý začátek pro začátečníky. Pospěšte si tedy a zajistěte si svůj „úvodní balíček“ před skončením akce. Mezitím přejdeme k podrobnému přehledu metod pro otevření účtu.

Způsoby registrace

Stránka nabízí 4 možnosti pro vytvoření nového herního účtu:

 1. Na 1 kliknutí (nejrychlejší)
 2. Podle telefonního čísla
 3. Emailem
 4. Prostřednictvím sociálních sítí

Všechny tyto metody jsou zcela zdarma a ekvivalentní z hlediska funkčnosti. To znamená, že bez ohledu na vybraný typ mostbet register budete mít přístup ke všem produktům a službám společnosti. Jediným rozdílem je rychlost a objem požadovaných dat. Podívejme se na každou možnost podrobněji.

Tlačítko pro registraci na webu

Na 1 kliknutí

Registrace jedním kliknutím je snad nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak začít sázet. Nemusíte si ani pamatovat své přihlašovací jméno a heslo – systém je vygeneruje automaticky. Zde jsou podrobné pokyny:

 1. Přejděte na oficiální stránky úřadu
 2. Klikněte na tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu
 3. Ve formuláři, který se otevře, vyberte možnost „Jedním kliknutím“.
 4. Zadejte zemi a vyberte měnu herního účtu (česká koruna)
 5. Zaškrtněte políčko potvrzující váš věk a souhlas s pravidly
 6. Klikněte na „Registrovat“ a zapamatujte si vygenerované přihlašovací jméno a heslo

Připraveno! Nyní můžete financovat svůj účet a začít sázet. Později nezapomeňte ve svém profilu vyplnit své osobní údaje – to je důležité pro předání mostbet verification a výběr prostředků.

Registrace na 1 kliknutí

Telefon

Dalším oblíbeným způsobem otevření účtu je telefonní číslo. K tomu je vhodný jakýkoli mobilní telefon českého operátora (T-Mobile, O2, Vodafone). Účet si můžete aktivovat buď pomocí SMS nebo přímo na webu. Zde jsou podrobné pokyny:

 1. Na hlavní stránce webu klikněte na „Registrace“
 2. Z nabídky vyberte možnost „Po telefonu“.
 3. Zadejte své číslo v mezinárodním formátu (+420…)
 4. Vyberte bezpečnostní heslo
 5. Vyberte měnu účtu (CZK)
 6. Potvrďte svůj souhlas s pravidly a zásadami ochrany osobních údajů
 7. Klikněte na „Registrovat“ a počkejte na SMS s aktivačním kódem
 8. Do pole na webu zadejte přijatý kód

Gratulujeme, váš účet byl vytvořen a je připraven k použití! Telefonní číslo bude sloužit jako vaše přihlašovací jméno. A pokud ztratíte své heslo, můžete jej kdykoli obnovit pomocí SMS.

Registrace na telefonním čísle

E-mailem

Mostbet registration e-mailem je považována za nejspolehlivější, protože propojuje účet s vaší poštovní schránkou. Jedná se o další ochranu proti hackerům a krádeži identity. Zde jsou jednoduché pokyny:

 1. Klikněte na „Registrace“ v nabídce webu
 2. Klikněte na možnost „E-mailem“.
 3. Zadejte svou platnou e-mailovou adresu
 4. Vytvořte složité heslo (písmena, čísla, symboly)
 5. Zadejte měnu účtu (nejlépe CZK)
 6. Zaškrtněte políčka vedle uživatelské smlouvy
 7. Dokončete proces tlačítkem „Registrovat“.
 8. Postupujte podle aktivačního odkazu v dopise od společnosti

Připraveno! Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu pomocí e-mailu a hesla. A pokud jej zapomenete, jeho obnovení prostřednictvím e-mailu zabere několik minut.

Registrace e-mailem

Sociální média

Rádi se přihlašujete na webové stránky přes sociální sítě? Pak se vám bude líbit možnost přihlásit se na stránky prostřednictvím oblíbených platforem:

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Telegram
 • Steam

Je to velmi rychlé a snadné. Není potřeba vyplňovat žádné formuláře ani potvrzovat svůj email/telefonní číslo. Proces registrace se zkrátí na několik kliknutí:

 1. V okně vyberte příslušnou sociální síť (ikonu)
 2. Ve vyskakovacím okně povolte sázkové kanceláři přístup k základním údajům profilu
 3. Vyberte měnu účtu a potvrďte pravidla
 4. Dokončete proces tlačítkem „Registrovat“.

Jste ve hře! Automaticky se vytvoří účet a ID propojené sociální sítě se stane přihlašovacím jménem. Není potřeba ani heslo – autorizace jedním kliknutím.

Jedinou výhradou je, že samotný účet na sociální síti musí obsahovat reálné údaje (celé jméno, datum narození). V opačném případě může úřad takové účty zablokovat, dokud nebude ověření dokončeno.

Registrace přes sociální sítě

Mostbet verification

Ale to, o čem jsme ještě nemluvili, je mostbet verification. V podstatě se jedná o kontrolu hráče, zda dodržuje údaje uvedené při registraci. Tento postup je nezbytný pro potvrzení plnoletosti, boj proti podvodům a praní špinavých peněz prostřednictvím sázek.

Ověření účtu je dříve nebo později vyžadováno pro všechny hráče. Požadavek na ověření identity obvykle přichází automaticky po prvním požadavku na výběr. I když v některých případech může bezpečnostní služba vyžadovat dokumenty při registraci (například pokud jsou údaje neúplné nebo podezřelé). Jaké dokumenty jsou vhodné k ověření:

 • Pas (hlavní stránka + registrace)
 • Řidičský průkaz
 • průkaz totožnosti

Scany nebo fotografie ve vysoké kvalitě musí být nahrány na váš osobní účet v sekci „Ověření“. Jsou přijímány soubory ve formátech JPG, PNG nebo PDF. Upozornění: dokument musí být platný (neskončila jeho platnost) a musí obsahovat jasný obrázek.

Bezpečnostní služba zpracovává požadavky na ověření do 2–3 pracovních dnů. Pokud je vše v pořádku, stav účtu se změní na „Potvrzeno“ a všechna omezení pro vklady/výběry budou zrušena.

Předání ověření na webu

Nyní víte vše o registraci a ověření účtu. Jděte do toho – a ať jsou vaše sázky úspěšné!